Helbidea:

C\ Abrevadero nº 2 bajo

Vitoria - Gasteiz (Euskal Herria)

Kontaktua:

Telefonoa: 652 754 789

E-mail:algaradantzataldea@algaradantzataldea.com

algaradantzataldea.com

Hizkuntza aukeratu:

2011. Urteko Emanaldiak
Otsaila
  • Alde Zaharra, Gasteiz. (Araba). Santa Ageda bezpera.
  • Ikastola Umandi (C\ F. Xabier Landaburu), Gasteiz. (Araba). Gasteen taldea.
Martxoa
  • Montehermoso jauregia, Gasteiz. (Araba). 2011-ko Korrikaren aurkezpena.
Apirila
  • Fernando BUesa Arena pabeioia, Gasteiz. (Araba). ACB-ko saskibaloiko partidua, Caja Laboral Baskonia-Bilbao Bizkai Basket.
  • Buesa Arena, Gasteiz. (Araba). Euskal Kopa Euskaltel 2011-ko finala (Partaideak: Caja Laboral Baskonia,Bilbao Bizkaia Basket, Lagun Aro GBC) .
Maiatza
  • Enparantza Berria , Gasteiz. (Araba). "Así Baila Vitoria-Gasteiz"-en X. edizioa.
  • Canary Wharf, Londres . ( Londres ). Londresen ("Canary Wharf") Euskadi errepresentatzen.
  • Alde Zaharra , Gasteiz . ( Araba). Indarra D.T eta Musika Etxea folklore akademiarekin ekitaldia (Gazteen taldea).
  • Fernando BUesa Arena pabeioia, Gasteiz. (Araba). ACB-ko saskibaloiko partidua, Caja Laboral Baskonia-Lagun Aro GBC.
Ekaina
  • Alde Zaharra, Gasteiz. (Araba). Alde Zaharreko festak (ADB).
  • Baskonia Kirol Herria (BaKH), Gasteiz. (Araba). Emakumeen eta Juniorreen Europako I. FutNet Txapelketa.
  • Legutiano, Legutiano. (Araba). Arabako dantzari eguna (ADB).
  • Judizmendi, Gasteiz. (Araba). Judizmedi auzoko jaiak (Ertainen taldea).
Uztaila
  • Mendizorrotza , Gasteiz . (Araba). Gasteiz Cup aurkezpen ekitaldia.
  • Elizondo , Elizondo . (Navarra). Baztandarren eguna.
  • Labastida , Labastida . (Araba). Vital Kutxak antolatutako "Vital por Alava".
Abuztua
  • Emparantza Berria , Gasteiz . (Araba). Blusa eta nesken komisioak antolatutako Ikurrinaren Omenaldia.
  • Matxete Emparantza , Gasteiz . (Araba). Andra Mari Zuriaren Jaiak.
Iraila
  • Legutiano , Legutiano . (Araba). Legutianoko Jaiak.
  • Iradier Arena , Gasteiz . (Araba). Trofeo Diputación: Caja Laboral Basconia- Real Madrid.
Azaroak

  • Eguna: 5 Ordua: 13:00.
    Alde Zaharra , Gasteiz . (Araba).
    Alde Zaharreko Ramon Bajo Eskolako guraso elkartearen alde .
  • Eguna: 5 Ordua: 16:30.
    Salinillas de Buradon , Salinillas de Buradon . (Araba).
    Salinillas de Buradon-en ekitaldia .
  • Eguna: 16 Ordua: 20:30.
    Iradier Arena , Gasteiz . (Araba).
    Saskibaloiko Euroligako partida Caja Laboral Baskonia-Gescrap Bizkaia .
Abendua

  • Eguna: 4 Ordua: 12:30.
    Iradier Arena , Gasteiz . (Araba).
    Saskibaloiko ACB ligako partida Caja Laboral Baskonia-Lagun Aro GBC .
  • Eguna: 30 Ordua: 18:00.
    Beñat Etxepare antzokia, Gasteiz. (Araba).
    Ekitaldi-Festa Algarako Urte bukaera.